Pasja i innowacje: Zwycięzcy Konkursu Rolniczego z powiatu radzyńskiego

Plakat Plakat Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie
Opublikowane w Wiadomości

"Rolnik z Lubelskiego 2024" to już V edycja konkursu skierowanego do rolników zajmujących się uprawą roślin i chowem zwierząt, którzy osiągają wyróżniające wskaźniki produkcji, wdrażają innowacyjne rozwiązania i umiejętnie korzystają z funduszy unijnych. Tegorocznymi triumfatorami w kategorii produkcja roślinna są Jolanta i Sławomir Tupikowscy z Wólki Zdunkówki położonej w powiecie radzyńskim, których pasja i zaangażowanie w rolnictwo zdobyło uznanie jury. To niezwykłe osiągnięcie jest dowodem na to, że ciężka praca i pasja mogą przynieść znaczące rezultaty.

Tegoroczna edycja Rolnik z Lubelskiego została rozstrzygnięta w czterech kategoriach:

• produkcja zwierzęca
  • produkcja roślinna
  • ogrodnictwo i sadownictwo
  • producent-przetwórca

Gratulujemy Państwu Tupikowskim zwycięstwa w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu gospodarstwa rolnego.

Ostatnio modyfikowany piątek, 05 kwiecień 2024 12:21

Zaproszenie na niezwykłą Noc Muzeów: odkrywanie historii w Woli Osowińskiej

Zaproszenie na niezwykłą Noc Muzeów…

02 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty