Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski uhonorowany w 550-lecie Województwa Lubelskiego

Marszałek Jarosław Stawiarski oraz wicemarszałek Zbigniew Wojciechowski wręczyli wyróżnionym medale pamiątkowe Województwa Lubelskiego Marszałek Jarosław Stawiarski oraz wicemarszałek Zbigniew Wojciechowski wręczyli wyróżnionym medale pamiątkowe Województwa Lubelskiego Łukasz Fraczek UMWL
Opublikowane w Wiadomości
Czytaj 162 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Podczas uroczystych obchodów 550-lecia Województwa Lubelskiego, które odbyły się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, szczególne wyróżnienie otrzymał Szczepan Niebrzegowski, Starosta Radzyński. Wydarzenie to zgromadziło wielu znaczących przedstawicieli różnych sfer życia społecznego, w tym duchowieństwo, samorządowców oraz naukowców.

Szczepan Niebrzegowski został odznaczony medalem pamiątkowym Województwa Lubelskiego, co jest wyrazem uznania za jego wkład w rozwój regionu i zaangażowanie na rzecz zachowania jego tożsamości historycznej oraz kulturowej. Medal ten jest symbolem wdzięczności dla osób, które przyczyniły się do promowania i rozwijania województwa, a także utrwalania jego bogatej historii.

Tego rodzaju uroczystości są nie tylko okazją do świętowania ważnych rocznic, ale również momentem refleksji nad dotychczasowymi osiągnięciami i dalszymi kierunkami rozwoju, co zostało podkreślone przez zarówno marszałka Jarosława Stawiarskiego, jak i rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, prof. dr hab. Radosława Dobrowolskiego.

W czasie obchodów na scenie wystąpiła Kameralna Orkiestra Akordeonowa Arti Sentemo pod batutą Zbigniewa Czuryło.

Arti Sentemo na scenie

Gratulujemy Staroście Radzyńskiemu Szczepanowi Niebrzegowskiemu, tej prestiżowej nagrody i życzymy dalszych sukcesów w jego dalszej działalności na rzecz województwa i powiatu radzyńskiego.

 

Najczęściej czytane

Życzenia z okazji Dnia Matki

Życzenia z okazji Dnia Matki

26 Maj 2024 Powiat wspiera

Zapraszamy do udziału w III Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych  "Tradycyjnie w Nałęczowie "

Zapraszamy do udziału w III Festiwa…

24 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością w SOSW w Radzyniu Podlaskim

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień God…

23 Maj 2024 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu