„Mocni razem – służymy Ojczyźnie i Społeczeństwu” zapraszamy na koncert w Lublinie

Plakat Plakat
Opublikowane w Powiat wspiera

Pod hasłem „Mocni razem – służymy Ojczyźnie i Społeczeństwu”, w sobotę, 19 sierpnia 2023 roku o godz. 19.00, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego w Lublinie odbędzie się wyjątkowy koncert plenerowy w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego oraz Orkiestry Wojskowej z Lublina pod batutą Krzesimira Dębskiego i por. Pawła Kołodzieja. Wydarzenie zorganizowane z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego jest pierwszym i unikatowym tego typu przedsięwzięciem w Lublinie. Koncertowi towarzyszyć będzie piknik militarny na placu teatralnym przed Centrum Spotkań Kultur w Lublinie.

Formuła i miejsce koncertu zostały tak zaplanowane, aby mogli w nim uczestniczyć wszyscy, którzy mają czas i pragnienie przeżycia wspaniałej przygody muzycznej, a przestrzeń Ogrodu Saskiego w Lublinie zapewnia dogodne warunki do wysłuchania i obejrzenia koncertu. Starannie dobrany i zaaranżowany repertuar koncertu podzielony został na dwie części. W pierwszej usłyszymy m.in. znane utwory muzyki klasycznej, nawiązujące do chwały oręża polskiego, natomiast w drugiej – najpiękniejsze utwory autorstwa, w aranżacji i pod batutą Krzesimira Dębskiego.

Partnerem wydarzenia jest Powiat Radzyński.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania!

Więcej z kategorii: Dni Radzynia 2023 »

Praktyki w Portugalii

02 Maj 2024 Oświata

Święto Konstytucji 3 Maja 2024