Dla konsumenta

Kategoria: Powiat Radzyński

Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Radzyniu Podlaskim urzęduje w siedzibie Starostwa Powiatowego w każdy poniedziałek i wtorek w godz. 7.30-15.30.

Do zadań rzecznika należy m.in. bezpłatne poradnictwo konsumenckie i informacja prawna w zakresie interesów konsumentów.

Wskazane jest, aby osoby zgłaszające się po poradę posiadały paragony, umowy itp. dokumenty, świadczące o zakupie, bądź usłudze.

Dane adresowe:

Adres: Pl. I, Potockiego 1, pokój nr 24, II piętro

Jacek Czekaj
Powiatowy Rzecznik Konsumentów

Telefon: 83 352-73-02

Dowiedz się więcej o prawach konsumenta.