AP

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia i Dnia Pracownika Służby Zdrowia
składamy serdeczne podziękowanie za pracę na rzecz ratowania życia ludzkiego.

Niech ta służba będzie wynagrodzona życzliwością i wdzięcznością pacjentów oraz ich rodzin. Życzymy zdrowia i wytrwałości w wypełnianiu misji niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski
wraz z Zarządem Powiatu w Radzyniu Podlaskim

Przewodniczący Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim Robert Mazurek
wraz z Radą Powiatu w Radzyniu Podlaskim

Punkt Informacji Turystyczno-Kulturowej
w Radzyniu Podlaskim

informuje, że w sezonie zimowym w terminie 19.10.2020 r. - 01.04.2021 r.
Turystów obsługują pracownicy:

Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim
Plac I. Potockiego 1
tel. 83 352-77-80 w godz. 7:30- 15:30

Radzyńskiego Ośrodka Kultury
w Oranżerii pałacowej w parku
przy ul. Jana Pawła II 4.

Niezbędnik Turysty:
Wortal turystyczno-kulturalny Powiatu Radzyńskiego: www.krainaserdecznosci.pl

Atrakcje turystyczne
Baza noclegowa

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji mobilnych:

Radzyń Podlaski i okolica
Spacerem po Radzyniu Podlaskim

Pozostałe tagi

Radzyńskie Towarzystwo Muzyczne im. Karola Lipińskiego zaprasza na kolejny koncert w ramach XXXVII Dni Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim.

W niedzielę 11 października 2020 r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej kina Oranżeria Radzyńskiego Ośrodka Kultury z recitalem fortepianowym wystąpi Marcin Dominik Głuch – pianista, dyrygent, antropolog kultury i kompozytor. Studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie – dyrygenturę chóralną, kameralistykę fortepianową oraz kompozycję. Od 1997 roku był zatrudniony jako pianista w Performing Arts School Dansforum w Göteborgu w Szwecji, gdzie ponadto współpracował z Festiwalem Naukowym, Festiwalem Filmowym, Wyższą Szkołą Muzyczną. Współpracował także z Instytutem Polskim w Sztokholmie, Rzymie i Pradze, Szwedzkim Kościołem Protestanckim w Berlinie, w Nicei, Paryżu i Palmie na Majorce. W sezonie artystycznym 2006-2007 był gościnnym pianistą i chórmistrzem Teatru Muzycznego Rampa w Warszawie, gdzie przygotowywał przedstawienie Brat Naszego Boga z muzyką Z. Koniecznego. Był również pianistą Baletu Monte Carlo w Monako. Koncertuje w Polsce i za granicą.

Pozostałe tagi

Z okazji 230. rocznicy urodzin Karola Lipińskiego – wybitnego radzynianina, największego w dobie przedchopinowskiej artysty muzyka, skrzypka, kompozytora i pedagoga, Radzyńskie Towarzystwo Muzyczne im. Karola Lipińskiego przygotowało dla swoich melomanów aż 5 koncertów.

26 września 2020 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej kina „Oranżeria” Radzyńskiego Ośrodka Kultury odbędzie się Koncert Polskiej Muzyki Filmowej. Gościć będziemy, znaną już radzyńskiej publiczności, Warszawską Orkiestrę Kameralną Impressione pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz solistów Milenę Lange – sopran i Adama Szerszenia – baryton. Na program koncertu złożą się utwory m. in.: K. Dębskiego, J. Matuszkiewicza, W. Kilara, W. Kazaneckiego, A. Walacińskiego, Z. Preisnera, K. Komedy, M. Lorenca. Patronat honorowy nad festiwalem objęli Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
składamy wszystkim Dzieciom serdeczne życzenia radości, uśmiechu i spełnienia wszystkich marzeń.
Niech każdego dnia przepełnia Was energia do rozwijania talentów i pasji oraz do osiągania sukcesów.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski
wraz z Zarządem Powiatu w Radzyniu Podlaskim

Przewodniczący Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim Robert Mazurek
wraz z Radą Powiatu w Radzyniu Podlaskim

Radzyń Podlaski, 1 czerwca 2020 r.

Pozostałe tagi

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

15 Kwi 2021 Ogłoszenia/Komunikaty

Zgłoś projekt! Ruszyła 14. edycja Plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku 2020”