XX Edycja Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”

Plakat - Smaki Regionów Plakat - Smaki Regionów Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie
Opublikowane w Powiat wspiera

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie wspólnie z Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Urzędem Gminy Wojsławice organizują Wojewódzki Finał XX Edycji Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”, który odbędzie się 24 lipca (sobota) w gminnie Wojsławice, teren przy targowisku.

Zgłoszenie udziału prosimy przesyłać na załączonym formularzu, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. A. Grottgera 4, 20-029 Lublin. Termin nadsyłania zgłoszeń - 9 lipca 2021 roku. W przypadku zapotrzebowania na energię elektryczną prosimy o podanie tej informacji w karcie zgłoszeniowej.

Zaproszenie, regulamin oraz formularz znajdują się na dole artykułu.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa