Zachęcamy do wsparcia Niny Słupskiej, dziewczynki ze zdiagnozowanym rdzeniowym zanikiem mięśni

Informacja na temat chorej dziewczynki Informacja na temat chorej dziewczynki Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Jolanta Kozak
Opublikowane w Powiat wspiera

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lublinie bierze udział w akcji zbierania środków na leczenie Niny Słupskiej, dziewczynki ze zdiagnozowanym rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA).

Akcje zbiórki środków na rzecz dziecka są rozpowszechnione w mediach publicznych, powstaje wiele inicjatyw, a kolejne środowiska przyłączają się do ratowania dziecka. Historię dziewczynki można śledzić na bieżąco w mediach społecznościowych.

Zachęcamy do włączenia się do zbiórki np. przez indywidualne wpłaty przez www.siepomaga.pl.

Jak można wesprzeć dziewczynkę?

Ninie i jej rodzicom można pomóc na kilka sposobów:

• Wpłacając pieniądze za pośrednictwem fundacji Siepomaga i internetowej zbiórki pieniędzy na www.siepomaga.pl/nina
  • Wpłacając pieniądze na konto bankowe: Fundacja Siepomaga Pl. Władysława Andersa 3 , 61-894 Poznań, nr konta 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892 tytułem: 25098 Nina Słupska darowizna
  • Wysłać SMS na numer 72365 o treści: 009557 (koszt 2,46 zł brutto, w tym Vat)
  • Przekazując 1 procent podatku: KRS 0000387207, cel szczegółowy 1379 Nina Słupska
  • Przekazując rzecz na licytację – na Facebooku „Nineczka Kropeczka SMA-Licytacje” a także Charytatywni Allegro: „Ninka choruje na SMA-walczymy o terapię genową, by ją ratować!”
  • Zbierając plastikowe nakrętki akcja „Nineczka Kropeczka SMA-LICYTACJE”, jeden z nich znajduje się przed Centrum Spotkania Kultur w Lublinie)
  • Udostępniając informację o sytuacji Niny swoim znajomym
  • Dołączając do #ArmiaNiny
  • Biegając facebook.com/groups/wirtualnekilometry

Zachęcamy pracowników do włączenia się do akcji.

W przypadku pytań proszę o kontakt z osobą koordynującą akcję z ramienia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radzyniu Podlaskim Jolanta Kozak Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia tel. 83 3527416.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 11 marzec 2021 07:32
Więcej z kategorii: Dzień Kolorowej Skarpetki »

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…