BIP

Rozmiar tekstu

Kontrast

10 sierpień 2020

Nowe zasady obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
Czytaj 512 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

W związku z wzrastającą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin informujemy, iż z dniem 30 marca 2020 roku do odwołania ulegają zmianie zasady obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

W sprawach pilnych dotyczących rejestracji pojazdów i odbioru stałego dowodu rejestracyjnego obsługiwani będą wyłącznie interesanci, którzy złożą dokumenty w zamkniętych kopertach do specjalnych pojemników w budynku Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim ul. Pl. Potockiego 1 (w godz. 7:30 – 15:30).
W miejscu tym będą dostępne koperty i materiały biurowe.

Jednocześnie informujemy, iż sprawy związane z rejestracją pojazdów zgłoszeniem nabycia i zbycia, wydawaniem praw jazdy, można załatwić przez:

  • Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Systemu Pojazd Kierowca www.esp.pwpw.pl,
  • Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP), (gov.pl),
  • za pośrednictwem operatora pocztowego jeśli osoba nie posiada konta na platformie ePUAP, profilu zaufanego albo certyfikatu kwalifikowanego.

Wnioski do pobrania na naszej stronie internetowej pod linkiem https://spradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=231

Dokumenty po dwudniowej kwarantannie pracownik urzędu zweryfikuje i skontaktuje się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej z wnioskodawcą ustalając miejsce i datę odbioru pozwolenia czasowego, dowodu rejestracyjnego i tablic rejestracyjnych. Przy odbiorze należy mieć przy sobie dowód osobisty. Należy pamiętać, że w dniu rejestracji pojazdu niezbędne jest jego ubezpieczenie OC.

Osoby zarejestrowane w e-kolejce, w sprawie rejestracji pojazdów również proszone są o składanie wniosków w budynku Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim ul. Pl. Potockiego 1.

Dokonywanie płatności może być realizowane poprzez terminal płatniczy w Wydziale Komunikacji,  bankowość elektroniczną lub placówkę bankową. Dowód wpłaty należy dołączyć do składanych dokumentów.

Wszelkie wątpliwości i pytania można zgłaszać telefonicznie (tel. 83 352-74-09 kierownik, 83 352-74 08 rejestracja pojazdów, 83 352-74 414 prawa jazdy) lub poprzez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ostatnio modyfikowany czwartek, 02 kwiecień 2020 12:40

Najczęściej czytane

Ważne informacje dla podmiotów korzystających z Tarczy 4.0

Ważne informacje dla podmiotów korz…

06 Sie 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Sprzedaj swój produkt regionalny lub kupuj od sąsiada - polskiebazarek.pl

Sprzedaj swój produkt regionalny lu…

03 Sie 2020 Powiat wspiera

Umowa na termomodernizację Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego podpisana!

Umowa na termomodernizację Specjaln…

31 Lip 2020 Wiadomości ze Starostwa

Lubelskie.pl

f
f

Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu