Bal maturalny 2020 w I Liceum Ogólnokształcącym

Studniówka Studniówka fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Oświata
Czytaj 2167 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

11 stycznia br. w sobotę abiturienci I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim bawili się do białego rana na długo wyczekiwanej przez siebie studniówce.

Teraz przed nimi niecałe 100 dni do egzaminu dojrzałości. Uroczystość rozpoczęli polskim tańcem narodowym – Polonezem, któremu przyglądali się: Starosta Szczepan Niebrzegowski, Wicestarosta Michał Zając, Dyrektor I LO Ewa Grodzka wraz z Wicedyrektorem Mirosławem Juszczyńskim, Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Krupska-Grudzień oraz Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Studniówki Beata Fijałek.

- Studniówka to wspaniałe wydarzenie, ale jest to też początek pożegnania ze szkołą – mówiła Ewa Grodzka. – Od dzisiaj zaczniemy odliczać dni do matury. Mam nadzieję, że naszą szkołę zapamiętacie jako miejsce wykorzystanych szans, jako miejsce, w którym nie tylko ukorzeniliście się w wartościach, tradycjach, ale także rozwinęliście tutaj swoje talenty. Szkoła to bardzo ważne miejsce w waszym życiu i mam nadzieję, że z pięknymi wspomnieniami stąd wyjdziecie i staniecie się jej najlepszymi ambasadorami w Polsce i na świecie – oznajmiła Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego.

Głos zabrał również Starosta Radzyński - Do wszystkich podziękowań, dołączę jeszcze jedno, dla pani dyrektor, bo szef odpowiada za wszystko, jego ludzie odpowiadają za poszczególne działania i o nich mówiła pani dyrektor, a ja chcę podziękować pani i panu dyrektorowi za czuwanie nad prawidłowym przebiegiem przygotowań. Wam droga młodzieży chcę powiedzieć, że my z panem starostą Michałem Zającem zazdrościmy wam tej nocy. Chociaż moja studniówka była 40 lat temu, a jego prawie 20, to pamiętamy je doskonale. Życzymy wam abyście tej nocy nie zapomnieli. Wspaniałej zabawy do białego rana. Jeżeli kogoś nie będą bolały nogi to znaczy, że zmarnował tę noc. Wszystkiego najlepszego – podsumował Szczepan Niebrzegowski.

Na zakończenie części oficjalnej studniówki 2020 w I Liceum Ogólnokształcącym odbyły się występy artystyczne uczniów szkoły.

 

Tekst i zdjęcia Michał Maliszewski

Najczęściej czytane

Życzenia z okazji Dnia Matki

Życzenia z okazji Dnia Matki

26 Maj 2024 Powiat wspiera

Zapraszamy do udziału w III Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych  "Tradycyjnie w Nałęczowie "

Zapraszamy do udziału w III Festiwa…

24 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością w SOSW w Radzyniu Podlaskim

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień God…

23 Maj 2024 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu