Nagroda za logotyp została wręczona

Na zdjęciu od lewej: Michał Zając Wicestarosta Radzyński, Szczepan Niebrzegowski Starosta Radzyński, Marek Melaniuk, Grażyna Dzida Dyrektor ZSP Na zdjęciu od lewej: Michał Zając Wicestarosta Radzyński, Szczepan Niebrzegowski Starosta Radzyński, Marek Melaniuk, Grażyna Dzida Dyrektor ZSP
Opublikowane w Oświata

10 grudnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim Szczepan Niebrzegowski Starosta Radzyński wraz z Grażyną Dzidą Dyrektor ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wręczyli nagrodę Panu Markowi Melaniukowi - autorowi logotypu wyłonionego w ramach konkursu na opracowanie projektu graficznego logotypu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Logotypy

Konkurs został przeprowadzony w ramach realizacji projektu: Dostosowanie profilu szkolnictwa ponadgimnazjalnego do potrzeb rynku pracy poprzez budowę nowego obiektu służącego praktycznej nauce zawodu przy istniejącym budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim – etap I oraz zakup wyposażenia warsztatów i pracowni kształcenia zawodowego współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Agata Pasek, Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty