Nagrody Sportowe Starosty Radzyńskiego: Uhonorowanie wybitnych Sportowców i Trenerów

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 204 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Zarząd Powiatu Radzyńskiego na posiedzeniu 16 kwietnia 2024 r., na podstawie uchwały nr XXVIII/148/2020 Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie określenia warunków i trybu przyznawania nagród pieniężnych dla zawodników, trenerów oraz innych osób z terenu Powiatu Radzyńskiego wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej, rozpatrzył 11 wniosków o przyznanie Nagrody Sportowej Starosty Radzyńskiego za sukcesy sportowe odniesione w 2023 r. i przyznał Nagrody dziesięciorgu zawodnikom oraz jednemu trenerowi.

Nagrodzonych zostało 9 zawodników taekwon-do, a także ich trener oraz 1 pływak.

Są to:

Zawodnicy i trener Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do:
  1. Alina Kaznadziej – brązowa medalistka Mistrzostw Świata w drużynowych technikach specjalnych, srebrna medalistka Mistrzostw Świata w drużynowych walkach, brązowa medalistka Mistrzostw Świata w indywidulanych walkach
    do 61 kg, złota medalistka Pucharu Polski w indywidualnych walkach 60 kg, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w drużynowych walkach, srebrna medalistka Mistrzostw Polski w indywidualnych testach siły, srebrna medalistka Mistrzostw Polski w indywidualnych walkach -60 kg, brązowa medalistka Mistrzostw Polski
    w indywidualnych technikach specjalnych, brązowa medalistka Mistrzostw Polski
    w indywidualnych układach mistrzowskich, srebrna medalistka Pucharu Europy
    w indywidualnych walkach; - nagroda 1200 zł
  2. Maciej Jaszczuk –złoty medalista Puchary Europy w drużynowych walkach, złoty medalista Pucharu Europy w drużynowych układach;– nagroda 1000 zł
  3. Bartosz Chadaj- Złoty medalista Pucharu Europy w indywidualnych walkach
    do 75 kg, Złoty medalista Pucharu Europy w drużynowych walkach, Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w testach siły; - nagroda 1000 zł
  4. Karol Szwed- Złoty medalista Pucharu Europy w układach drużynowych, brązowy medalista Pucharu Europy w indywidualnych walkach juniorów do 70 kg, srebrny medalista Grand Prix w walkach juniorów do 68 kg, srebrny medalista Pucharu Polski w walkach juniorów do 68 kg; - nagroda 1000 zł
  5. Natalia Olszak- Złota medalistka Mistrzostw Świata w drużynowych technikach specjalnych, brązowa medalistka Mistrzostw Świata w drużynowych układach, złota medalistka Mistrzostw Europy w układach drużynowych, srebrna medalistka Mistrzostw Europy w indywidualnych testach siły, złota medalistka Mistrzostw Europy w drużynowych testach siły; - nagroda 1200 zł
  6. Zuzanna Mierkiewicz – złota medalistka Pucharu Polski w walkach juniorek do 55 kg, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w drużynowych układach juniorek, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorów w walkach juniorek do 55 kg, złota medalistka Mistrzostw Polski Młodzieżowców w walkach kobiet do 56 kg, brązowa medalistka Pucharu Europy w walkach juniorek do 53 kg- nagroda 1000 zł
  7. Ewelina Andryszczyk – złota medalistka Pucharu Europy w indywidualnych walkach do 53 kg; - nagroda 800 zł
  8. Michał Cieślak – srebrny medalista mistrzostw Europy w układach drużynowych, brązowy medalista Mistrzostw Polski w układach indywidualnych, złoty medalista Pucharu Europy w układach indywidualnych oraz drużynowych, – nagroda 1000 zł;
  9. Jakub Cieślak –Podwójny złoty medalista Pucharu Europy w walkach drużynowych, podwójny srebrny medalista Mistrzostw Świata w drużynowych technikach specjalnych, brązowy medalista Mistrzostw Europy w drużynowych testach siły, Mistrz Polski Juniorów w walkach do 75 kg, srebrny medalista Mistrzostw Polski juniorów w technikach specjalnych, podwójny złoty medalista Pucharu Polski
    w walkach do 75 kg oraz w technikach specjalnych – nagroda  1000 zł;
  10. Łukasz Ciężki – trener – nagroda 2000 zł;
Zawodnik Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim:
  1. Jacek Dębski- pływanie (Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II)
    – I miejsce 50 m stylem dowolnym, I miejsce 50 m stylem grzbietowym podczas
    V Otwartych Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu;
    - nagroda 800 zł

Serdecznie gratulujemy!

Najczęściej czytane

Życzenia z okazji Dnia Ojca

Życzenia z okazji Dnia Ojca

23 Cze 2024 Powiat wspiera

Komunikat w sprawie przydatności wody do spożycia- Wohyń

Komunikat w sprawie przydatności wo…

21 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w czasie wakacyjnego urlopu?

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w…

21 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu