Dnia Otwarte filii Akademii Bialskiej

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Oświata
Czytaj 351 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

19 marca br, Filia Akademii Bialskiej w Radzyniu Podlaskim otworzyła swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych, organizując Dzień Otwarty. To wydarzenie, mające miejsce przy ulicy Sikorskiego 15 w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, przyciągnęło liczne grono potencjalnych studentów oraz osób zainteresowanych ofertą edukacyjną i możliwościami rozwoju, jakie oferuje uczelnia.

Dzień Otwarty to doskonała okazja dla kandydatów do studiów, aby na własne oczy zobaczyć zaplecze filii uczelni, poznać kadrę naukową, obecnych studentów, a także dowiedzieć się więcej o programach nauczania i warunkach przyjęć.

Oprócz tradycyjnych prezentacji oferty edukacyjnej, Filia Akademii Bialskiej zorganizowała szereg prezentacji i spotkań z przedstawicielami kierunków medycznych (pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne). To pozwoliło przyszłym studentom zgłębić swoje zainteresowania oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące szczegółów nauczania, praktyk zawodowych czy perspektyw zatrudnienia po ukończeniu studiów.

Dzień Otwarty w Filii Akademii Bialskiej to nie tylko szansa na zdobycie informacji o uczelni, ale także moment, w którym przyszli studenci mogą doświadczyć atmosfery miejsca, w którym spędzą najbliższe lata swojego życia. To ważny krok w procesie decyzyjnym każdego, kto rozważa kontynuację nauki na poziomie wyższym.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z tego wydarzenia:

 

Najczęściej czytane

Zapraszamy do udziału w III Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych  "Tradycyjnie w Nałęczowie "

Zapraszamy do udziału w III Festiwa…

24 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością w SOSW w Radzyniu Podlaskim

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień God…

23 Maj 2024 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu