Wyjątkowe kalendarze Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim

Kalendarz Kalendarz Starostwo Powiatowe
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa
Czytaj 525 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Z okazji rocznicy 25-lecia istnienia Powiatu Radzyńskiego Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim wydało kalendarz promocyjny, który zachwyca zabytkami, unikalnością natury oraz postaciami z dawnych epok. Tegoroczne wydawnictwo pozwala odkryć uroki naszego regionu. Projekt zrealizowany przez pracowników Wydziału Spraw Społecznych (Michał Maliszewski, Ewelina Fronc, Aleksandra Końko, Magdalena Nieścioruk, Izabela Grzybowska) służy nie tylko jako kalendarz ale ma na celu dostarczenie informacji o zabytkach, a także przybliżenie społeczności lokalnej dziedzictwa regionu w niezwykle kreatywny sposób.

Jego unikatowość tkwi w udziale pracowników starostwa, którzy nie tylko przyczynili się do jego powstania, lecz także odegrali role modeli, prezentując zabytkowe stroje i rekwizyty na poszczególnych kartach kalendarza. Każdy miesiąc jest niepowtarzalną podróżą po bogactwie architektonicznym, sztuce i historii Powiatu Radzyńskiego.

Trwa przekazanie kalendarzy do jednostek samorządowych, placówek oświatowych, służb zdrowia, bezpieczeństwa publicznego oraz inspekcjom w całym powiecie. Takie działanie nie tylko promuje zabytki i historię regionu, ale również buduje więzi między samorządami, a społecznością poprzez dostarczenie informacji o dziedzictwie lokalnym.

 

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 11 grudzień 2023 08:49

Najczęściej czytane

Życzenia z okazji Dnia Matki

Życzenia z okazji Dnia Matki

26 Maj 2024 Powiat wspiera

Zapraszamy do udziału w III Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych  "Tradycyjnie w Nałęczowie "

Zapraszamy do udziału w III Festiwa…

24 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością w SOSW w Radzyniu Podlaskim

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień God…

23 Maj 2024 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu