VII Ogólnopolski Turniej Fryzjerski w Radzyniu Podlaskim

wspólne zdjęcie wspólne zdjęcie Michał Maliszewski
Opublikowane w Oświata
Czytaj 859 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim 1 grudnia br. odbył się VII Ogólnopolski Turniej Fryzjerski pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki, którego tematem przewodnim była "Królowa mórz i oceanów". W konkursie udział wzięli uczniowie z jedenastu szkół z południowej, wschodniej i centralnej części Polski. Na wydarzeniu obecni byli Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski i Wicestarosta Michał Zając.

Konkurs skierowany był do uczniów kształcących się w zawodzie fryzjerskim. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać fryzury nawiązujące do tematu "Królowa mórz i oceanów". Uczniowie wykazali się kreatywnością i wspaniałą twórczością. Modelki zachwycały fryzurami, które z pewnością wyglądały jak dzieła sztuki. Konkurencja artystyczna, pozwalała na tworzenie fryzur z wielkim rozmachem. Temat "Królowa mórz i oceanów" pozwoliła na rozwinięcie fantazji. Uczestnicy zaprezentowali swoje prace podczas pokazu. Miłym akcentem uroczystości był także występ muzyczny uczniów ZSP oraz pokaz taneczno-gimnastyczny w wykonaniu młodych tancerzy Szkoły Tańca i Gimnastyki "Diament".

Fryzury wykonane przez uczestników konkursu zachwyciły kreatywnością, starannością i profesjonalizmem. Wyniki VII Ogólnopolskiego Turnieju:

 I miejsce - Karolina Pisarek z Branżowej Szkoły I i II stopnia Fryzjerstwa i Kosmetyki "Da Vinci w Tychach"

II miejsce - Kinga Więsyk z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach

III miejsce - Magdalena Szewczak z Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie

Nagrody za pierwsze trzy miejsca ufundowali: Akademia Fryzjerska "Kairos Edu" Marlena Mańko i Kruzer Fryzjer Męski Michał Sobocki

Wyróżnienia:

IV miejsce i wyróżnienie Wiktoria Kusak - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlacach. Fundatorem nagrody był Bank BNP Paribas Oddział w Białej Podlaskiej

V miejsce i wyróżnienie Nikola Wojciechowska – Branżowa Szkoła I i II stopnia Fryzjerstwa i Kosmetyki Da Vinci w Tychach. Fundatorem nagrody był Bank BNP Paribas Oddział w Białej Podlaskiej

VI miejsce i wyróżnienie Anastasja Zubrytska z Zespółu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie. Nagrodę ufundowała Pani Weronika Siudaj, właścicielka salonu fryzjerskiego "Yes For Hair"

VII miejsce i wyróżnienie Gabriela Klębowska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Fundatorem nagrody jest Ośrodek Szkolenia Kierowców – Zielant

VIII miejsce i wyróżnienie Marika Bójko z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie. Nagroda została ufundowana przez Intertransport Michał Jastrzębski

Nagrody specjalne zdobyli:

 1. Gabriela Klębowska z Zespołu szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Nagrodę ufundowała Akademia fryzjerska Kairos-Edu Marlena Mańko
 2. Izabela Hermanowska z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej. Nagrodę specjalną ufundował Fryzjer Męski "Kreuzer" – Michał Sobocki.
 3. Gabriela Piłatkowska reprezentująca Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie. Fundatorem nagrody jest Międzyzakładowa Organizacja NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty w Radzyniu Podlaskim.
 4. Amelia Petlak z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Nagrodę przygotował też Związek Nauczycielstwa Polskiego.
 5. Zuzanna Cesarz - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu. Nagroda ufundowana przez Salon Fryzjerski MarBella – Marta Lewkowicz
 6. Julia Baj z Niepublicznego Technikum Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Siedlcach. Nagrodę ufundował Salon kosmetyczny "Róż i Już" którego właścicielem jest pani Iwona Hukaluk
 7. Gabriela Rzeźnik z Zespółu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Fundatorem nagrody była pani Agata Milczek, właścicielka salonu fryzjerskiego w Radzyniu Podlaskim.
 8. Marika Bójko - Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie. Nagrodę specjalną przygotował Salon "Slim & Beauty" w Radzyniu Podlaskim.
 9. Amelia Petlak z Zespołu szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Nagrodę specjalną przygotowała Fabryka strzałów.
 10. Gabriela Klębowska z Zespołu szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Kamila Kuczyńska, właścicielka salonu kosmetologii Studio w Radzyniu Podlaskim, ufundowała nagrodę.

 

Ponadto każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe upominek który został ufundowany przez DRUKARNIĘ AWA – DRUK w Radzyniu Podlaskim , Agencję ubezpieczeniową Ubezpieczenia Długozima i markę Lecher Professional.

 SPONSORZY:

 1. Akademia fryzjerska KAIROS – EDU Marlena Mańko
 2. Fryzjer Męski KRUZER – Michał Sobocki
 3. Międzyzakładowa Organizacja NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty w Radzyniu Podlaskim
 4. Związek Nauczycielstwa Polskiego Oddział w Radzyniu Podlaskim
 5. Bank BNP PARIBAS Odział Biała Podlaska
 6. Intertransport - Michał Jastrzębski
 7. Ośrodek Szkolenia Kierowców – ZIELANT
 8. Fabryka strzałów
 9. Drukarnia AWA – DRUK Radzyń Podlaski
 10. Firma AZ – BUD Andrzej Zieniuk Komarówka Podlaska
 11. Salon masażu SLIM & BEAUTY Radzyń Podlaski
 12. Salon Fryzjerski Yes For Hair Weronika Siudaj
 13. Studio Fryzjerskie MarBella – Marta Lewkowicz
 14. Salon kosmetyczny RÓŻ I JUŻ – Iwona Hukaluk
 15. Salon Fryzjerski Agata Milczek
 16. Gabinet Kosmetologii - Kamila Kuczyńska Studio
 17. Grzegorz Gałecki – dystrybutor marki Lecher Professional

 

W konkursie udział wzięły następujące szkoły:

 1. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej
 2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
 3. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie
 4. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie
 5. Zespół Szkół Nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach
 6. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Strzeleckiego w Sandomierzu
 7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Siedlcacach
 8. Niepubliczne Technikum Zawodowe Zakład Doskonalenia Zawodowego w Siedlcach
 9. Branżowa Szkoła I i II stopnia Fryzjerstwa i Kosmetyki Da Vinci w Tychach
 10. Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie
 11. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu odważnej interpretacji tematu przewodniego, kreatywności oraz zaangażowania. Młodym fryzjerom życzymy pomysłowych fryzur, niesamowitych metamorfoz oraz wiele satysfakcji z pracy.

 

Najczęściej czytane

Zapraszamy do udziału w III Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich i Twórców Ludowych "Tradycyjnie w Nałęczowie "

Zapraszamy do udziału w III Festiwa…

24 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością w SOSW w Radzyniu Podlaskim

XIII Gala Mam Talent oraz Dzień God…

23 Maj 2024 Powiat wspiera

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu