Życzenia z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych

Dzień Pielęgniarek i Położnych Dzień Pielęgniarek i Położnych Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych

pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby Państwa wysiłki były doceniane przez pacjentów oraz przełożonych. Niech każdy dzień przynosi satysfakcję z wykonywanej pracy oraz spełnienie zawodowe. Szczególne życzenia kierujemy do tych, którzy przez ostatnie lata walczyli na pierwszej linii frontu z pandemią. Jesteście Państwo niezwykle ważnymi i nieodzownymi elementami naszego systemu opieki zdrowotnej. Państwa ciężka praca, oddanie oraz profesjonalizm są nieocenione i bardzo potrzebne w naszej społeczności.

Dziękujemy za to, że codziennie dbacie o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów, za poświęcenie i zaangażowanie. Praca pielęgniarki i położnej jest niezwykle ważna i wpływa na jakość życia wielu ludzi.

Dziękujemy za Waszą służbę.

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski
wraz z Zarządem Powiatu Radzyńskiego

Przewodniczący Rady Powiatu Radzyńskiego Robert Mazurek
wraz z Radą Powiatu Radzyńskiego