„By życie nie skończyło się na drodze”

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Oświata

2 marca br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zorganizowano wykłady związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Wykład na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym zorganizowany został z myślą o uczniach szkół ponadpodstawowych.

Głównymi prelegentami byli: oficerowie ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim oraz Mistrzowie Polski w Driftingu – Wojciech i Dawid Sposób.

W wydarzeniu uczestniczyli: Wicewojewoda Lubelski Robert Gmitruczuk, Wicestarosta Radzyński Michał Zając, Komendant Powiatowy Policji w Radzyniu Podlaskim inspektor Zbigniew Krzos, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Radzyniu Podlaskim aspirant sztabowy Mariusz Jeruzalski, Asystent naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Radzyniu Podlaskim aspirant sztabowy Mariusz Miernicki, Oficer Prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim podkomisarz Piotr Mucha, Sierżant sztabowy Wydziału Ruchu Drogowego KPP Daniel Korczak, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim bryg. mgr inż. Sylwester Wiąckiewicz oraz Dyrektor ZSP Grażyna Dzida.

Organizatorami wydarzenia byli: Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim, Dyrekcja i nauczyciele przedmiotów samochodowych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski.