Konkurs na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2023 r. rozstrzygnięty

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Zarząd Powiatu Radzyńskiego rozstrzygnął konkurs na prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2023 r. - uchwała Nr 133/22 z dnia 30 listopada 2022 roku w sprawie wyboru oferty oraz podmiotu po przeprowadzeniu otwartego konkursu ofert na realizację w 2023 r. roku zadania publicznego w zakresie prowadzenia na terenie Powiatu Radzyńskiego punktu przeznaczonego na udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego albo udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, wraz z nieodpłatną mediacją i edukacją prawną - załącznik do uchwały.

Ostatnio modyfikowany czwartek, 01 grudzień 2022 09:32

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskieg…

28 Mar 2024 Powiat wspiera