Rywalizacji przyglądali się: Wicestarosta Radzyński Michał Zając oraz Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek. Powiat Radzyński ufundował statuetki dla najlepszych zawodników mistrzostw. Organizatorami wydarzenia byli: Form Fitness, Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu oraz Łodołamacze Radzyń Podlaski.
Prezentujemy wyniki:
OPEN JUNIOR | PRO JUNIOR | ||||||
MAX REP +16kg | Wynik | MAX REP +16kg | Wynik | ||||
1 | Maciej Jackowski | 9/9 | 1 | Tymon Wróblewski | 12 | ||
2 | Mikołaj Niedźwiecki | 9/8 | 2 | Maciek Rosiek | 9 | ||
3 | Jakub Selerski | 7 | 3 | Dawid Kaźmierczak | 8 | ||
MAX REP | Wynik | MAX REP | Wynik | ||||
1 | Jakub Selerski | 20 | 1 | Tymon Wróblewski | 26 | ||
2 | Dawid Plutowski | 19 | 2 | Jakub Niziołek | 25 | ||
3 | Mikołaj Niedźwiecki | 16 | 3 | Dawid Kaźmierczak | 17 | ||
MARATON | Wynik | MARATON | Wynik | ||||
1 | Krystian Janke | 17/11 | 1 | Jakub Niziołek | 18/14 | ||
2 | Jakub Selerski | 13/11 | 2 | Tymon Wróblewski | 18/11 | ||
3 | Mikołaj Niedżwiecki | 12/9 | 3 | Dawid Kaźmierczak | 14/13 | ||
OPEN MEN | PRO WOMEN | ||||||
MAX REP +32kg | Wynik | MAX REP +16kg | Wynik | ||||
1 | Dany Hannoush | 12 | 12 w drugiej serii | 1 | Agata Rudnicka | 12 | |
2 | Przemysław Sarnacki | 12 | 11 w drugiej serii | 2 | Małgorzata Luckner | 11 | |
3 | Robert Brodzik | 11 | 3 | ||||
MAX REP | Wynik | MAX REP | Wynik | ||||
1 | Hubert Wróblewski | 32 | 1 | Agata Rudnicka | 24 | ||
2 | Dany Hannoush | 31 | 2 | Małgorzata Luckner | 17 | ||
3 | Adam Jóźwiak | 27 | 3 | ||||
MARATON | Wynik | PRO MEN | |||||
1 | Michał Żukiewicz | 19/18 | MAX REP +32kg | Wynik | |||
2 | Hubert Wróblewski | 19/14 | 1 | Dawid Adamczak | 15 | ||
3 | Adam Jóźwiak | 19/13 | 2 | Ivan Kohut | 14 | ||
3 | Kacper Panaś | 13 | |||||
OPEN SENIOR | |||||||
MAX REP +32kg | Wynik | PRO MEN | |||||
1 | Robert Plutowski | 14/14 | MAX REP | Wynik | |||
2 | Paweł Koch | 14/13 | 1 | Ivan Kohut | 41 | ||
3 | Paweł Selerski | 12 | 2 | Kacper Panaś | 40 | ||
3 | Roman Gavryliv | 36 | |||||
MAX REP | Wynik | ||||||
1 | Paweł Selerski | 32 | MARATON | Wynik | |||
2 | Robert Plutowski | 25 | 1 | Kacper Panaś | 22 | ||
3 | Łukasz Topyła | 24 | 2 | Roman Gavryliv | 22/18 | ||
3 | Kamil Nakonieczny | 22/15 | |||||
MARATON | Wynik | ||||||
1 | Paweł Selerski | 19 | POMPKI PRO | Wynik | |||
2 | Edward Kordon | 1 | Kacper Panaś | 384 | |||
3 | Robert Plutowski | 2 | Kamil Nakonieczny | 135 | |||
3 | Szymon Kuleta | 126 | |||||
OPEN WOMEN | |||||||
MAX REP +8kg | Wynik | ||||||
1 | Kamila Kubik | 17 | |||||
2 | Dorota Czyż | 14 | |||||
3 | Paulina Okrzeja | 10 | |||||
MAX REP | Wynik | ||||||
1 | Kamila Kubik | 23 | |||||
2 | Dorota Czyż | 20 | |||||
3 | Małgorzata Wyżlić | 15 | |||||
MARATON | Wynik | ||||||
1 | Kamila Kubik | 14 | |||||
2 | Małgorzata Wyżlić | 14/9 | |||||
3 | Magdalena Tatarowicz | 10/9 | |||||
SQUAT +20kg (2min) | Wynik | ||||||
1 | Karolina Rzeźnik | 105 | |||||
2 | Dorota Czyż | 102 | |||||
3 | Małgorzata Luckner | 100 | |||||
POMPKI OPEN | Wynik | ||||||
1 | Piotr Plesiewicz | 390 | |||||
2 | Michał Żukiewicz | 340 | |||||
3 | Tadeusz Homańczuk | 281 |
Zwycięzcom gratulujemy!
Foto: Przeworski