Za nami II Zimowy Turniej Herosi Futbolu 2022

Zawodnicy z banerem o tresci " Nigdy wiecej wojny" Zawodnicy z banerem o tresci " Nigdy wiecej wojny" fot. Natalia Maliszewska
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 737 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Zakończyła się druga edycja turnieju "Herosi Futbolu" pod patronatem honorowym Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego oraz Burmistrza Radzynia Podlaskiego Jerzego Rębka.

W turnieju uczestniczyły dzieci z rocznika 2013-14. Wydarzenie odbyło się 6 marca br. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. To była bardzo emocjonująca rywalizacja z pięknymi bramkami. Rozgrywki trwały przez 6 godzin. Drużyny, które brały udział w turnieju przybyły z: Białej Podlaskiej, Lublina, Łukowa oraz gospodarze.

Wydarzenie rozpoczęło się wspólnym zdjęciem z hasłem „Nigdy więcej wojny” na znak sprzeciwu agresji Rosji na Ukrainę. Wśród kibiców na trybunach zasiedli: Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski, Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek, Przewodniczący Rady Miasta Adam Adamski, Członek Zarządu Powiatu Radzyńskiego Grzegorz Kowalczyk, Prezes Klubu Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski Krzysztof Grochowski wraz z Wiceprezesem Arturem Fijałkowskim.

 - To co dzisiaj pokazaliście nam napełnia nas wielką radością. Ta Wasza wola walki i ta gra fair play nas dorosłych nastraja bardzo pozytywnie. Szczególnie dziękujemy trenerom i rodzicom, że tak angażujecie się państwo w wychowanie tych dzieci – mówił burmistrz Jerzy Rębek. Głos zabrał także starosta Szczepan Niebrzegowski: - Również chcę się dołączyć do tych podziękowań, ponieważ sprawiliście, że ta niedziela była dla nas bardzo atrakcyjna. Nie nudziliśmy się w żadnym momencie tego turnieju. Myślę, że te wyniki, które dzisiaj zobaczyliśmy świadczą o waszej pracy. Dziękuję rodzicom za to, że poświęcacie swój czas na treningi swoich dzieci. Dziękuję również organizatorom – władzom klubu Orlęta Radzyń – za przygotowanie tego turnieju i chciałbym w swoim i pana burmistrza imieniu obiecać, że w kolejnych latach turniej Herosi Futbolu będziemy wspólnie organizowali – zakończył włodarz powiatu.

Klasyfikacja końcowa:

1. AP Bronowice,

2. AP Podlasie Biała Podlaska,

3. Orlęta Łuków,

4. Orlęta Radzyń Czerwoni,

5. Młodzieżówka Radzyń,

6. Orlęta Radzyń Niebiescy,

7. Orlęta II Łuków,

8. Orlęta Radzyń 2014.

Nagroda FairPlay trafiła do grupy Orlęta Radzyń 2014.

Najlepszym bramkarzem został zawodnik drużyny Orląt - Stasia Andrzejczuka.

Nagroda Zawodnika turnieju znalazła się u piłkarza z AP Bronowice - Franciszka Łońskiego.

Gratulacje!

Podczas turnieju rodzice i zawodnicy chętnie korzystali z fotobudki. Prowadzeniem wydarzenia, pilnowaniem czasu spotkań i uzupełnianiem tabel zajął się Alan Dąbkowski. Turniej Herosi Futbolu odbył się przy wsparciu finansowym Powiatu Radzyńskiego.

 

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 07 marzec 2022 22:54

Najczęściej czytane

Życzenia z okazji Dnia Ojca

Życzenia z okazji Dnia Ojca

23 Cze 2024 Powiat wspiera

Komunikat w sprawie przydatności wody do spożycia- Wohyń

Komunikat w sprawie przydatności wo…

21 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w czasie wakacyjnego urlopu?

Jak zapewnić sobie bezpieczeństwo w…

21 Cze 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu