Nowy rok – nowe komputery w I Liceum Ogólnokształcącym

Lekcja informatyki na nowym sprzęcie komputerowym Lekcja informatyki na nowym sprzęcie komputerowym I LO
Opublikowane w Oświata

Po przerwie świąteczno–noworocznej i kilkudniowym nauczaniu zdalnym uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim 10 stycznia 2022 r. powrócili do szkoły na lekcje w systemie stacjonarnym.

Na wielu z nich czekała miła niespodzianka w postaci nowych komputerów w jednej z pracowni informatycznych. Zakup sprzętu był możliwy dzięki pomocy Zarządu Powiatu Radzyńskiego, który na wniosek dyrektora szkoły zabezpieczył środki finansowe z przeznaczeniem na ten cel. W drodze zapytania ofertowego szkoła zakupiła 21 komputerów stacjonarnych z monitorami Full HD i innymi nowoczesnymi akcesoriami.

Dyrektor szkoły dziękuje Staroście Powiatowemu Szczepanowi Niebrzegowskiemu i Członkom Zarządu Powiatu Radzyńskiego za sfinansowanie zakupu komputerów oraz nauczycielom informatyki – Lucjanowi Kotwicy i Jackowi Karczmarzowi – za opracowanie specyfikacji, sprawdzenie i przygotowanie komputerów do pracy.

Uczniom i nauczycielom życzymy efektywnej pracy i poznawania tajników TIK.

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty