Dobry postęp prac na drogach powiatowych nawet zimą!

Od lewej: Wicestarosta Michał Zając, Starosta Szczepan Niebrzegowski oraz Dyrektor ZDP na drodze w Branicy Od lewej: Wicestarosta Michał Zając, Starosta Szczepan Niebrzegowski oraz Dyrektor ZDP na drodze w Branicy fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

21 grudnia br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wraz z Wicestarostą Michałem Zającem i Dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych sprawdzali osobiście postęp prac drogowych na odcinkach: Marynin - Branica – Wohyń, Radzyń Podlaski - Zabiele - Paszki do drogi krajowej nr 19 oraz Białka - Płudy - Główne.

Zaawansowanie robót na odcinku drogi: Marynin – Branica – Wohyń wynosi 61 procent. Wykonane prace są zgodne z harmonogramem.

Na drodze Zabiele – Paszki – droga krajowa 19 mieszkańcy Paszk mogą już jeździć po nowej nawierzchni do drogi krajowej. Prace zostały przeniesione do Zabiela. Zaawansowanie robót wynosi 67 procent.

Prawie 80 procent zaawansowania prac drogowych zobaczymy na odcinku Białka – Płudy – Główne. Większość robót ziemnych oraz nawierzchni drogowych jest na końcowym etapie. Pozostają jeszcze chodniki, odwodnienia i przepusty.

Terminy zakończenia inwestycji nie są zagrożone.

Dziękujemy samorządom: Miastu Radzyń Podlaski, Gminie Radzyń Podlaski oraz Gminie Wohyń w partycypowaniu w kosztach. Inwestycje są wykonywane dzięki dotacji z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Więcej z kategorii: Wesołych Świąt »

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa