Ikona BIP

Ikona zmniejsz rozmiar tekstu Ikona standardowy rozmiar tekstu Ikona zwiększ rozmiar tekstu

Ikona zmień kontrast

22 wrzesień 2020

Wrota Lubelszczyzny Informatyzacja Administracji

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Kategoria: Projekty UE

Projekt jet realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

Głównymi celami projektu jest:

• zapewnienie mieszkańcom Lubelszczyzny możliwości korzystania z szerokiego zakresu usług publicznych dostępnych drogą elektroniczną z wykorzystaniem profilu zaufanego dzięki budowie regionalnego środowiska e-Administracji,

• modernizacja infrastruktury teleinformatycznej urzędów administracji lokalnej,

• poprawa jakości obsługi administracyjnej mieszkańców i podmiotów prawnych

W ramach Projektu na terenie Powiatu radzyńskiego zainstalowano hotspoty: w Radzyniu Podlaskim na budynkach Biblioteki Pedagogicznej, Punkcie Informacji Turystyczno-Kulturowej (pałac potockich) i urzędu Miasta oraz w Komarówce Podlaskiej, Białce, Czemiernikach, Borkach i Wohyniu.

Urzędy wyposażono w sprzęt komputerowy i oprogramowanie (BIP i elektroniczny obieg dokumentów) oraz rozbudowano sieć LAN w urzędach.

Liderem w tym projekcie było Województwo Lubelskie.

Okres realizacji Projektu: lata 2010-2013.

Źródła dofinansowania: RPO WL na lata 2007-2013.

Wartość projektu: 20 mln, w tym zrealizowanego w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim: 300000 zł.

Promocja tomiku poezji Marty Świć pt. „Złożona z kropli”
Z Pawłem Skibą w podroży po Tajlandii
II koncert XXXVII Dni Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim

II koncert XXXVII Dni Karola Lipińs…