Porady prawne tylko na odległość!

Ilustracja: megafon wraz z chmurką rozmowy Ilustracja: megafon wraz z chmurką rozmowy pixabay.com
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych  od 18 marca 2020 r. (do odwołania) nieodpłatna pomoc prawna świadczona jest w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim tylko na za pomocą środków porozumiewania się na odległość (telefon, poczta elektroniczna lub komunikator internetowy) zgodnie
HARMONOGRAMEM DYŻURÓW.

Warunkiem skorzystania ze świadczenia jest wcześniejsze przesłanie do Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa prawnego zawierającego oświadczenie, że nie jest się w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej a następnie oczekiwać na wyznaczenie terminu porady.

Pobierz i wydrukuj formularz zgłoszenia porady na odległość wraz z oświadczeniem: plik pdf lub plik docx.

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 08:04

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty