Wydział Komunikacji i Dróg Publicznych wprowadza zmiany w przyjmowaniu interesantów

Tablice informujące o wydziałach Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim Tablice informujące o wydziałach Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

W związku z wzrastającą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin informujemy, iż z dniem 17 marca 2020 do odwołania ulegają zmianie zasady załatwienia interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg Publicznych Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

W sprawach dotyczących rejestracji pojazdów wymagających wizyty w naszym Urzędzie przyjmowani będą wyłącznie interesanci, którzy dokonali rezerwacji wizyty poprzez Internetową Rejestrację Kolejki www.powiatradzynski.pl.

Jednocześnie informujemy, iż sprawy związane z rejestracją pojazdów, wydawaniem praw jazdy, można załatwić przez Elektroniczną Skrzynkę Podawczą Systemu Pojazd Kierowca www.esp.pwpw.pl.

Zgłoszenie sprzedaży/nabycia pojazdu, wydanie zaświadczenia można załatwić poprzez wysłanie wniosku wraz z załącznikami pocztą, gov.pl, ePUAP-em lub złożyć bezpośrednio w Punkcie obsługi interesanta w Starostwie Powiatowym przy ul. Pl. Potockiego 1. (Wnioski do pobrania z naszej strony internetowej).

Wszelkie wątpliwości i pytania można zgłaszać telefonicznie (tel. 83 352-74-09, 08, 414) lub poprzez pocztę elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 08:04