Starosta Powiatowy o inwestycjach drogowych na sesji Rady Gminy Radzyń

Starosta Szczepan Niebrzegowski w trakcie przemowy Starosta Szczepan Niebrzegowski w trakcie przemowy fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa
(1 Głos)

11. lutego br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski uczestniczył w XIX Sesji Rady Gminy Radzyń Podlaski.

W swoim wystąpieniu mówił o wysokim poziomie działalności Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Radzyniu Podlaskim oraz Ochotniczych Straży Pożarnych mieszczących się na terenie gminy. Starosta Radzyński poinformował o podpisanym dofinansowaniu w kwocie blisko 700 tysięcy złotych na rozbudowę odcinka drogi Białka – Ustrzesz. Inwestycja zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku. Podkreślił również planowane przebudowy dróg na drogach: Radzyń – Zabiele – Paszki, Marynin (od ronda przy OHP) - Branica - Wohyń, Białka – Płudy – Główne oraz Główne – Stok. Inwestycje te znacząco przełożą się na poprawę bezpieczeństwa oraz obniży koszty transportu na tych trasach.

Tekst i foto: Michał Maliszewski/Starostwo Powiatowe

Ostatnio modyfikowany środa, 19 sierpień 2020 07:11