Konkurs na opracowanie logotypu ZSP został rozstrzygnięty

Opublikowane w Oświata

Logotypy

Komisja konkursowa w składzie Grażyna Dzida – przewodnicząca, Jarosław Gomoła, Piotr Hapka, Agata Pasek, Jerzy Popek – członkowie komisji dokonała rozstrzygnięcia ogłoszonego konkursu na opracowanie projektu graficznego logotypu Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Celem konkursu była promocja projektu pn. Dostosowanie profilu szkolnictwa ponadgimnazjalnego do potrzeb rynku pracy poprzez budowę nowego obiektu służącego praktycznej nauce zawodu przy istniejącym budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim – etap I oraz zakup wyposażenia warsztatów i pracowni kształcenia zawodowego współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

W odpowiedzi na ogłoszenie o konkursie w wymaganym terminie wpłynęło 12 prac od 7 oferentów. Komisja Konkursowa w dniu 22 października 2019 r. dokonała oceny logotypu przedstawionego przez Pana Marka Melaniuka (pseudonim: Rumcajs). Zwycięski logotyp cechuje się czytelnością przekazu, jest estetyczny, oryginalny oraz zgodny z zasadami Konkursu; przedstawia skrót nazwy szkoły w formie znaku graficznego oraz pełną nazwę Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Wybór komisji został zatwierdzony przez Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim na posiedzeniu w dniu 23 października 2019 r.

Nowy logotyp Zespołu Szkół Ponadpodstawowych

Agata Pasek, Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…