Wyniki konkursów na stanowiska dyrektorów powiatowych placówek oświatowych

Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa
Czytaj 1996 wyświetlono

W czerwcu br. Zarząd Powiatu wyłonił w drodze konkursów dyrektorów trzech placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Radzyński.

Dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim  została Pani Jolanta Purgał.

W dniu 6 czerwca 2019 r. odbył się konkurs w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim. W wyniku zakończenia procedury postępowania konkursowego kandydatem na stanowisko dyrektora Ośrodka została wybrana Pani Jolanta Purgał
Pani Jolanta Purgał pracę w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim rozpoczęła 1 września 2005 r. jako nauczyciel-wychowawca.  W latach 2010-2018 pełniła funkcję wicedyrektora ds. opiekuńczo-wychowawczych, a od 21 sierpnia 2018 r. do 20 czerwca br. pełniła obowiązki dyrektora SOSW.
Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim 14 czerwca 2019 r. zatwierdził wynik konkursu i powierzył Pani Jolancie Purgał stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim na okres 5 lat szkolnych.

Pani Elżbieta Welk-Dołbeń ponownie dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radzyniu Podlaskim a Pani Grażyna Dzida dyrektorem Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim

W dniu 26 czerwca 2019 roku oraz w dniu 27 czerwca 2019 roku odbyły się konkursy w celu wyłonienia kandydatów na stanowiska dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radzyniu Podlaskim oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. W wyniku zakończenia procedury postępowania konkursowego kandydatem na stanowisko:

1. Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radzyniu Podlaskim wybrana została Pani Elżbieta Welk-Dołbeń,
  2. Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wybrana została Pani Grażyna Dzida.

Pani Elżbieta Welk-Dołbeń od 2005 r. pełniła funkcję wicedyrektora w SOSW im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim, a następnie w 2014 r. objęła stanowisko Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Radzyniu.

Pani Grazyna Dzida w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim jest zatrudniona od 2002 r. Począwszy od 01.09.2008 r. pełniła funkcję wicedyrektora tej szkoły, a od 01.09.2014 r. została dyrektorem.

W dniu 28 czerwca br. Zarząd Powiatu w Radzyniu Podlaskim zatwierdził konkursy i powierzył Paniom pełnienie obowiązków dyrektora ww. placówek na okres 5 lat szkolnych, tj. od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2024 roku.

Opr. Wydział ED

Ostatnio modyfikowany piątek, 05 lipiec 2019 11:57