Droga pożarowa oraz parkingi przy warsztatach ZSP

Droga do warsztatów Droga do warsztatów fot. Agata Pasek
Opublikowane w Oświata

Logotypy

Projekt ten jest dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 13 Infrastruktura Społeczna, Działanie 13.6 Infrastruktura kształcenia zawodowego i ustawicznego. Całkowite wydatki kwalifikowane projektu to kwota niespełna 5,4 mln zł. Dofinansowanie to kwota 2.999.700,00 zł.

W ramach realizowanego projektu należy wykonać układ komunikacyjny dla pieszych oraz pojazdów mechanicznych przy warsztatach kształcenia praktycznego. W dniu  03.07.2019 r. została podpisana umowa z Firmą Handlowo Usługową ,,Tamex” dotycząca wykonania w/w prac. Przekazanie placu budowy planowane jest na dzień 08.07.2019 r. Termin zakończenia prac to 31 października 2019 r. Prace zostaną zrealizowane za kwotę niespełna 1,2 mln zł.

Tekst: Jerzy Popek, zdjęcia: Agata Pasek