21 luty 2018

ASF - obszar zapowietrzony!

Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty
(0 votes)

W związku z wystąpieniem ogniska afrykańskiego pomoru świń u świń w miejscowości Derewiczna, gmina Komarówka Podlaska, ukazało się Rozporządzenie Wojewody Lubelskiego, w którym m.in. określone zostały obszary - zapowietrzony w powiecie radzyńskim o promieniu około 3 km wokół ogniska afrykańskiego pomoru świń w miejscowości Derewiczna, obejmujący część gmin Komarówka Podlaska i Wohyń oraz obszar zagrożony wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń o promieniu około 7 km poza obszar zapowietrzony.

Treść Rozporządzenia NR 1 Wojewody Lubelskiego z dnia 17 stycznia 2018 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu radzyńskiego i parczewskiego (Dz. Urz. WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO poz.253).

Ostatnio modyfikowany czwartek, 18 styczeń 2018 11:27

Dotacje dla NGO w 2018 r.

19 Lut 2018 Wiadomości ze Starostwa

Starostwo wspiera działania charytatywne

Starostwo wspiera działania charyta…

15 Lut 2018 Powiat wspiera