BIP

Rozmiar tekstu

Kontrast

20 styczeń 2018

X Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Ireny Golec „Czerwona róża dla Niej”

Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 85 wyświetlono
Oceń
(0 votes)

11 października 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kąkolewnicy odbył się X Finał Konkursu Literackiego im. Ireny Golec „Czerwona róża dla Niej” organizowanego pod honorowym patronatem Tadeusza Sławeckiego Dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Komisja w składzie: Ryszard Kornacki , Katarzyna Wileńska , Zofia Goławska

Jury po zapoznaniu się ze 107 zestawami prozy i poezji, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W dziedzinie poezji:

 

Kat. I

I miejsce – Michał Skowronek z Bytomia,

II miejsce – Dominika Nurzyńska z Żakowoli Radzyńskiej,

III miejsce – Martyna Stadnik z Międzyrzeca Podlaskiego

 

Wyróżnienie:

Julia Zieńczuk z Kąkolewnicy

Emilia Litwiniuk z Międzyrzeca Podlaskiego

Małgorzata Chodyka z Międzyrzeca Podlaskiego

Oliwia Ciechanowicz z Międzyrzeca Podlaskiego

 

Kat. II

 

II miejsce – Natalia Filimon z Międzyrzeca Podlaskiego

III miejsce – Kinga Rafaela Zaniewicz z Krzewicy

 

Wyróżnienie:

Anna Osiej z Halas

Patrycja Komoń z Kąkolewnicy

Alicja Zając z Radzynia Podlaskiego

 

Kat. III

I miejsce – Wiktoria Kopron z Berezy

II miejsce – Maciej Henryk Modzelewski z Białobrzegów

III miejsce – Małgorzata Szkuta z Międzyrzeca Podlaskiego

 

Wyróżnienie:

Anna Niedźwiecka z Żakowoli Radzyńskiej

 

Kat. IV

I miejsce – Tadeusz Charmuszko z Suwałk

II miejsce – Janina Krasiuk z Żakowoli Starej

III miejsce Krystyna Gudel z Suchowoli

 

Wyróżnienie:

Daniela Bednarek z Zelowa

Wiesław Korólczyk z Turowa

Anna Bełczącka z Radzynia Podlaskiego

Halina Graboś z Kamienia

 

 

 

W dziedzinie prozy:

 

Kat. I

I miejsce – Weronika Łopacka z Międzyrzeca Podlaskiego

II miejsce – Karol Migal z Turowa

III miejsce – Karol Zalewski z Polskowoli

 

Wyróżnienie:

Aleksandra Kostrzewa z Żakowoli Poprzecznej

Zuzanna Piwowar z Międzyrzeca Podlaskiego

Karolina Sykterz z Grabowca

 

Kat. II

I miejsce – Liwia Wojtaś z Radzynia Podlaskiego

II miejsce – Gabriela Kosk z Radzynia Podlaskiego

III miejsce – Nicol Kostrzewa z Kąkolewnicy

 

Wyróżnienie:

Izabela Kuźmiuk z Międzyrzeca Podlaskiego

Angelika Grodzicka z Turowa

Natalia Semeniuk z Wygnanki

Magdalena Drelowiec z Kąkolewnicy

 

Kat. III

I miejsce – Paulina Pożarycka z Międzyrzeca Podlaskiego

II miejsce – Eliza Korneluk z Piszczaca

III miejsce – Anna Niedźwiecka z Żakowoli Radzyńskiej

Wyróżnienie:

Weronika Drygiel z Międzyrzeca Podlaskiego

Natalia Sobieszek ze Stoków

Gabriela Warwas z Branicy Radzyńskiej

 Wsparcie powiatu - 1000 zł

 

 

Ostatnio modyfikowany wtorek, 19 grudzień 2017 10:29

Najczęściej czytane

ASF - obszar zapowietrzony!

18 Sty 2018 Ogłoszenia/Komunikaty

Ognisko ASF w Derewicznej

15 Sty 2018 Ogłoszenia/Komunikaty

Jak poprawnie przygotować ofertę - …

15 Sty 2018 Wiadomości ze Starostwa

f
f

Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu